Právě je 07 čer 2024, 03:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009, 23:07 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 06:49
Příspěvky: 404
Bydliště: Prague
Jak už jistě víte, bylo oficiálně řečeno, že se vydání posouvá na začátek roku 2010...
Vaše pocity sou mi jasný, ale probrat to musíme ;)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dříve pod nickem papa.cassanova


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009, 23:13 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Že sem nešel spát o půl hodiny dřív!!! :(( :(( Asi budu mít noční můry :cry: :oops: :\
A to už sem (před týdnem ani né) začal pevně věřit že na podzim výjde :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2009, 23:22 
Offline
Picciotto

Registrován: 03 kvě 2009, 00:05
Příspěvky: 15
ZKLAMÁNÍ!!! :cry: Tomuto datumu jsem již docela věřil... Ale na druhou stranu na to maj víc času tudíž by měl být lepší výsledek ne? Achjo, ne to je marný... To si můžu říkat stále dokola, ale stejně mne to neuklidní... Odklad jsem už fakt moc nečekal. Doufám, že nás teď budou alespoň krmit a "uplácet" informacemi, a že nám bude podstrkován nový a nový materiál (ať už screeny, rendery, videa nebo jen artworky). Tato informace jistě způsobí mezi fans rozohřčení, ale přesto doufám, že všichni (skalní fanoušci jsou samozřejmostí, teď mluvím jen o těch, kteří hru jen tak sledují) zůstanou mafii věrní, a tento odsun klukům z 2K odpustí. Konec konců je stále lepší, když hra vyjde o něco pozdějí, ale kvalitnější než dřív a plná chyb a nedostatků. Doufám, že toto je již poslední odklad. Každopádně M2 bude skvělá hra a proto pojďme držet i nadále palce 2K CZ. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 00:09 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
Co se dá dělat, tohle asi zaskočilo (kromě největších pesimistů) každýho. No snad odklad přinese svý ovoce (nejen vydavateli). Nic s tim nenaděláme. Po dnešku už počítám radši s rokem 2011 - tim pravděpodobnost případnýho zklamání snižuju na minimum a už můžu bejt jenom mile překvapenej, že M2 vyšla dřív, než jsem očekával.

BTW: Teď si trochu zaspekuluju - třeba se hlavouni z 2K Games usnesli, že by hře přeci jen slušel nějaký ten multiplayer a právě tohle je důvodem k odkladu. Na místo multiplayeru si můžete představit jakýkoli jiný přídavek nebo přídavky či vylepšení, se kterými se v původním konceptu hry nepočítalo... konec spekulace.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 07:26 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 22:54
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha 10
Mě to s*re, s timhle datum už jsem na stopercen počítal, a zase nic, a ani mě netěší fakt že to bude vymakanější, podle mě si moc dopřávaj času, kdyby mákli, tak by to na stopro do podzimu stihly.

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 08:42 
Offline
Picciotto

Registrován: 03 kvě 2009, 00:05
Příspěvky: 15
NaDr píše:
Mě to s*re, s timhle datum už jsem na stopercen počítal, a zase nic, a ani mě netěší fakt že to bude vymakanější, podle mě si moc dopřávaj času, kdyby mákli, tak by to na stopro do podzimu stihly.


No, Tak mne osobně fakt, že hra bude vymakanější těší. A těší mne to honě. :) Samozřejmě, že nejsem zrovna nadšen z odkladu, ale je třeba si uvědomit, že by byla škoda aby takový projekt jako M2 je kazily chyby a nedodělky. A to, že kdyby mákli tak by to stihly je taky dle mého názoru blbost... Myslíš, že teď se tam flákaj nebo co? Jistě, že makaj. A pokud si uvědomíte kolik let na hru čekáme, tak nás nemůže pár měsíců rozhodit. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 09:25 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 19 úno 2009, 23:24
Příspěvky: 325
EnGine píše:
A pokud si uvědomíte kolik let na hru čekáme, tak nás nemůže pár měsíců rozhodit. :)

To je smělý tvrzení. ;) Odložení o 3 měsíce na leden 2010 je ještě pochopitelný, ale odložení na duben o půl roku (což se mi zdá mnohem pravděpodobnější), už je rozhodně nepotěšující. Jako důvod k odkladu bych chápal jednu z možností, které jsem zmiňoval výše...
Ale popravdě bych se vůbec nedivil, kdyby to bylo až léto či podzim 2010. První Mafia byla taky odložena z jara 2002 na pozdní léto 2002, ale to není žádnej argument, kdyby to tak někdo chtěl chápat. K "začátku roku 2010" jsem pro svý vlastní dobro skeptickej, aby se neopakovala situace ze včerejška. :\ Optimismus není na místě. To že vydavatel dnes něco tvrdí, neznamená, že to tak bude... vždycky je prostor pro změnu rozhodnutí, i když se něco jeví jako neotřesná jistota.

_________________
Obrázek
mafia-forever.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 10:51 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2009, 19:23
Příspěvky: 32
Bydliště: Banská Bystrica Věk: 22
Ja som rad len preto lebo na tej hre doladia uplne vsetko na maximum. Takze tam najst chybu bude tazke. Ale to cakanie je uz fakt neznesitelne. Navyse som sa tesil ze to budem hrat pocas zimnych vecerov no teraz budem rad ak si to zahram na konci jari :\


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 13:54 
Offline
Picciotto

Registrován: 15 kvě 2009, 14:57
Příspěvky: 10
Doufám že aspoň brzo vydaj demo, protože takhle dlouho čekat... :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 14:56 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Mně to ani tolik nevadí, pochybuji, že bych sehnal peníze na nový počítač do Října, takže to beru pozitivně, Mafii 2 si zahraji hned po vydání. :)

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 16:52 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:31
Příspěvky: 112
hm par mesiacov? oni to odlozili uz o 2 roky :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 17:41 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 22:54
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha 10
Hmmm, jenže vono nejde vo to že se to o 3 měsíce zdrží, ale jestli změnili stanovený damtum který dalo najevo i Cenega, tak už to můžou prodlužuvat do nekonečna, mi neřikej že neměly dost času, a hlavně já bych nebyl tak nadšenej že to vytáhnou na stopercent, bude to jako u každý hry která se vydala v posledních letech, buddou patche, a tim pádem i bugy. Já bych moc neočekával, vono může přijít i zklamání.

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 18:34 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Jo, patche budou, ale ty sou u každé hry. Jenže u mafie II budou patche např. jenom dva a každý z nich opravý deset menších chybyček a né jako u GTA IV, ke kterýmu už je třetí patch a každý z nich opravuje stovky obrovských bugů (trošičku zveličuju :D ) ;)


Jinak na 2K CZ se samozřejmně nezlobím, vím že jich je málo a taky vím že se snaží co můžou takže je chápu že jí odkládaj. Ono jako pro ně stejně těch pět měsíců navíc oproti těm pěti létům tvrdého vývoje je celkem prd 8-)

A jak kdosi psal (myslím že na mafiagame.cz) že nechápe jak jim to může tak dlouho trvat když GTA IV měli za dva roky hotový... Odpověď je jednoduchá, na GTA IV je zcela 10x víc vývojářů, jedou pořád na stejným enginu (a pokud se mýlím tak stejně ten engin co používaj nevyráběli přímo pro GTA IV, tak jako tomu je u mafie II, ale vzali už nějakej hotovej), maj o mnoho víc peněz na vývoj a to poslední je to že mafia II bude (zcela) dodělaná jenže GTA IV (zdaleka) není.

A na závěr bych chtěl ještě dodat že se začínám pomalu obávat že Bioshock 3 (pokud je/bude v plánu) výjde ještě dřív než mafia II ;) takže stejně pro mafii II žádná obrovská kampaň nebude :\ Jelikož po vydání Bioshocku 2 se začne šířit mnoho info o připravovaném ohromném Bioshocku 3 a na naši "malou" Mafii II se jaksi pozapomene :roll: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 22:14 
Offline
Sgarrista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 00:10
Příspěvky: 235
Lidi, z komára děláte velblouda, ta hra stoprocentně výjde na jaře roku 2010. Najednou začnou všichni psát, že se jedná o "české DNF", nikdy to nevyjde a podobné žvásty. Tak se laskavě uklidněte...
Copeland: Vůbec nechápu tvůj post ohledně Bioshocku 3, zbláznil ses? Tohle nemůže normální člověk napsat, ještě to napíšeš do Mafiagame a pak se toho chytí Fefík, Tony Soprano a další "extrémy", krása, co dodat?

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2009, 22:25 
Offline
Contabile
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:23
Příspěvky: 508
Kraj píše:
Vůbec nechápu tvůj post ohledně Bioshocku 3, zbláznil ses? Tohle nemůže normální člověk napsat, ještě to napíšeš do Mafiagame a pak se toho chytí Fefík, Tony Soprano a další "extrémy", krása, co dodat?


Aby ses potom nedivil ;) Přece během čekání na mafiu II vyšel Bioshock (1) teď výjde 2... Né, tak z 90% sem to myslel jako srandu ale nejspíš máš pravdu, někdo by se tam toho fakt mohl chytnout a už tam z toho nebude diskuze žádná :\ (i když teď taky není nic moc)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2009, 17:20 
Offline
Picciotto
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 07:43
Příspěvky: 74
Bydliště: ČR, Ostrava
Mno...už jsem si myslel, že ten termín dodrží. Doufám, že to odložení bude aspoň stát za to a nebudem zklamaní.

_________________
Jsem heterosexuál a nestydím se za to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 10:27 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:41
Příspěvky: 69
Podle mě se dalo odložení čekat. Jak z hlediska marketingu, protože jak jistě všichni víte na podzim/o Vánocích vyjde spousta peckovejch her (nové CoD, Bioshock 2 atd.) a M2 by se přece jen mohla trochu vytratit. Navíc bylo jasné, že z alpha verze se za pár měsíců finální produkt bez chyb a bez osekání prostě udělat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 03 čer 2009, 11:35 
Offline
Veterán

Registrován: 21 úno 2009, 16:52
Příspěvky: 299
Alien píše:
Podle mě se dalo odložení čekat. Jak z hlediska marketingu, protože jak jistě všichni víte na podzim/o Vánocích vyjde spousta peckovejch her (nové CoD, Bioshock 2 atd.) a M2 by se přece jen mohla trochu vytratit. Navíc bylo jasné, že z alpha verze se za pár měsíců finální produkt bez chyb a bez osekání prostě udělat nedá.

Když si vzpomenu na váš nedávný článek "Velké finále se nezadržitelně blíží…",tak mi přijde tenhle chytráčskej komentář docela vtipnej.

_________________
Pěkně teplý jméno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 03 čer 2009, 15:47 
Offline
Veterán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2009, 10:41
Příspěvky: 69
No tak nadpis novinky byl možná trochu zavádějící, ale nikdy jsme nepsali, kdy to vyjde. Navíc z příspěvku Martina Zavřela na oficiálním fóru to vypadalo opravdu celkem optimisticky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odsunutí vydání na 2010
PříspěvekNapsal: 07 srp 2009, 14:19 
Offline
Zelenáč

Registrován: 17 dub 2009, 16:18
Příspěvky: 6
Zdravim, dostala se ke me docela dost nemila interni informace ohledne vyvoje M2, jeden ze zamestnancu ktery se podily na vyvoji teto hry (byvali spoluzak) me tvrdil ze maji hotovo velmi malo a to co maji poradne nefunguje. Na muj argument ze hra by mela byt jiz zkompletovana tedy hratelna od zacatku do konce tvrdil presny opak!!!! Tedy hra v zadnem pripade neni kompletni!!!!!!!!!!!
Zajimalo by me co je na tom pravda, protoze jsem velky fanda Mafie a tahle informace me docela dost zaskocila!!!!
Mame se na co tesit? Dockame se vubec nekdy M2??? Nebo jen 2K lze?


Naposledy upravil pesik87 dne 07 srp 2009, 22:06, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
MafiaFrum na facebooku http://mafia-forever.wz.cz - esk fan strnky o he Mafia mafia.czech-games.net
Powered by phpBB © 2009 - 2020

blackLevel designed by GrafsS, modified by JohnZ
Logo Design by papa.cassanova
Administrator JohnZ

Český překlad – phpBB.cz